odżywki / suplementy

BCAA dla kulturystów

weights-887867_1920Niektóre osoby zadają sobie ważne pytania związane z kulturystyką, takie jak bcaa co to jest? Oczywiście odpowiedź jest bardzo prosta, jeśli ludzie mają jakąkolwiek styczność z tym sportem. Wiadomo, że kulturyści muszą czasami o siebie zadbać, wzmocnić swój organizm, zadbać odpowiednio o swoją dietę, itd. Wtedy właśnie skutecznym rozwiązaniem może okazać się prawidłowo stosowane bcaa. Jest to nic innego jak szereg aminokwasów pozytywnie działających na organizm ludzki, dlatego też warto je stosować w okresie wzmożonego wysiłku, a więc podczas treningów kulturystycznych, czy też nawet przed ważniejszymi zawodami. Takie suplementy diety muszą być jednak dostarczane do organizmu w odpowiednich ilościach, dlatego też warto o to zadbać na każdym kroku, aby potem nie mieć z tego tytułu jakichś problemów zdrowotnych. Na szczęście są one całkowicie bezpieczne, pomagają pozbyć się w szybkim tempie uczucia zmęczenia i powrócić do treningu. Nic dziwnego, że tak wielu kulturystów stosuje je regularnie.

Moze ciebie zainteresowac:

One thought on “BCAA dla kulturystów

  1. Podstawą w regeneracji organizmu jest stosowanie dobrych jakościowo BCAA, przekonałem się o tym na własnej skórze. Niestety obecnie na rynku pełno bcaa z masą ‘wypełniaczy ‘ w składzie, produkty te zawierają np. tylko 30-50% bcaa a reszta to mało znaczące dodatki smakowe, cukry lub czasami inne aminokwasy o znacznie mniej odczuwalnym działaniu.
    Dlatego jak szukasz bcaa, gdzie w składzie jest 90% a nawet 100% (dla wersji naturalnej) bcaa to polecam AllNutrition Bcaa 2:1:1 w mojej opinii najlepsze bcaa na rynku http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_BCAA_2:1:1-opis35135.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *